תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

תמונה על עץ למתנה מפתיעה ומרגשת

מאמר מתוך קטגוריית: ילדים ומשפחה

היום בעידן המודרני והחדשני בו אנחנו חיים, אנחנו נחשפים כמעט בכל יום למוצר חדש, או לפריצתה לתודעה של חברת היי- טק שנמכרה או הנפיקה לבורסה, או אולי זו אפליקציה מגניבה שעדיין אין לנו, כי רובנו מקפידים להיות מעודכנים בכל החידושים המציפים את חיינו ומשפרים את איכות חיינו, חדשות לבקרים.

אנחנו אוהבים גם לקבל מתנות חדשניות ומפתיעות , לא רק מתנות יוקרתיות, גם מתנות של פטנט חדשני ומקורי עשויים להפתיע אותנו ולשמש אותנו, מה שחשוב הוא כשאנחנו מופתעים אנחנו נהנים יותר. 

כמובן שאנחנו אוהבים גם להפתיע, אין כייף גדול מלראות את פניו של בן משפחה או חבר או כל מי שמקבל מתנה ופותח את האריזה ומופתע לגמרי. החיוך הנמרח על פניו שזורחות לפתע ומאירות אלינו, מסמן לנו שהצלחנו להפתיע, הצלחנו לרגש ולהביא מתנה אישית ייחודית ומקסימה.

איפה נמצא מתנות מפתיעות ?

כדאי לדעת שבתחום המתנות האישיות, קיים היום מגוון רחב היצע של מתנות חדשניות אישיות ומפתיעות בפשטותן המרגשת. כדאי להתעדכן בכל הטרנדים העדכניים שיש היום בחנויות האינטרנט המציגות תמונות יפהפיות של מתנות מפתיעות ואישיות שיעשו לקיריכם את היום והאירוע ללא פחות ממרגש עד דמעות.

מהי מתנה אישית מרגשת ומפתיעה ?

תמונה מצולמת אישית, היא דרך נפלאה לשמר את הרגע, שיטה שהומצאה כבר לפני מאתיים שנה ויותר, לתעד את הרגעים המרגשים והחשובים בחיינו, את משפחתנו, ילדינו ואהובינו. כמובן שתמונה מצולמת היא מתנה אישית מרגשת ומפתיעה שהייתה תמיד פופולארית ביותר בארץ בפשטותה ובאפקט ההפתעה שהיא מביאה עימה.

עד לא מזמן, היינו משקיעים בצילום אישי זמן רב החל בהליכה לסטודיו לצילום, והמשך בצילום על סרטי פילים ופיתוח התמונות שלקח ימים ארוכים, וציפייה דרוכה, ואז היינו מסדרים את התמונות באלבום תמונות יפה וצבעוני,שהיה מוצב על המדף או במקום נגיש כשמדי פעם נהגנו לדפדף ולהתרגש ביחד.

היום כשעידן אלבומי התמונות עבר חלף לו ואנחנו נמצאים עמוק בעידן הצילום הדיגיטלי והאחסון בנייד ובענן, אנחנו ממשיכים ומצלמים בקלות כל אירוע חשוב וכל רגע שנרצה לתעד בחיינו בעזרת הסמארטפון.

התוצאה של העידן הדיגיטלי היא, שכיום נמצא אוסף עצום של תמונות ברשותו של כל אחד מאיתנו, אלפי התמונות מאוחסנות בזיכרון כזה או אחר, והזמן אותו אנו מקדישים להביט בתמונה, להיזכר ברגע, להתרגש וליהנות ממנה הוא חטוף וקצר ביותר.

בלוקסי - תמונה על עץ