תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

רשת נגד יתושים, התקנה עצמית או מומחה?

מאמר מתוך קטגוריית: ילדים ומשפחה

לקראת הקיץ, עם הגעתם של גלי היתושים הראשונים, אנשים רבים מחפשים אחר פתרונות. ישנן שיטות שונות להתמודדות עם בעיית היתושים. אך עבור הבית, הפתרון היעיל ביותר הוא שימוש ברשת נגד יתושים.

רשתות נגד יתושים אינן מאפשרות ליתושים לחדור לביתכם. כך תוכלו לשהות בביתכם מבלי להיעקץ וללא צורך להתמרח בחומרים דוחי יתושים או להשתמש בחומרי הדברה כימיים. זהו פתרון יעיל וידידותי לסביבה ולבריאות האדם. חשוב לשמור על הבריאות של ילדיכם ובני משפחותיכם.

אך האם כדאי לבצע התקנה עצמית או להזמין מומחה להתקנת רשתות?

רשת נגד יתושים להתקנה עצמית

הדבר הראשון שכדאי להבהיר הוא שכן ישנן רשתות המתאימות להתקנה עצמית. אתם יכולים למצוא בחנויות רשת נגד יתושים, בדרך כלל היא מגיעה עם פס הדבקה, ולהתקין אותה לבדכם. הרשתות הנמכרות  ברשתות השיווק מאפשרות לכם מידה מסוימת של התאמה למידות, אך הן אינן מושלמות לכל מצב.

הבעיה המרכזית עם התקנת רשת נגד יתושים בשיטת עשה זאת בעצמך, היא שאלו הן רשתות סטטיות. כלומר לא ניתן לפתוח אותן ולסגור אותן בצורה חופשית. זהו אינו הפתרון הנוח לשימוש היומיומי. אמנם המצב האידאלי הוא שהרשת תהיה סגורה, אך איננו יכולים להתעלם מכך שישנם מקרים רבים בהם אתם צריכים לפתוח את הרשת. למשל לצורך ניקוי התריסים.

לכן רשתות להתקנה עצמית הן אינן הפתרון האידאלי.

מומחה להתקנת רשת נגד יתושים

הפתרון הטוב ביותר להתמודדות עם בעיית היתושים הוא לפנות למומחה להתקנת רשתות. מתקין מקצועי יכול לתת לכם פתרון טוב יותר העונה על כל החוסרים של ההתקנה העצמית, וגם חוסך לכם זמן והתעסקות.

חשוב להתאים כל רשת למידות החלון. ואם ישנן דלתות הזזה, גם הן צריכות רשת נגד יתושים וזה הופך להיות מורכב יותר. וממש אין טעם למגן חלון, אך לאפשר ליתושים להיכנס חופשי מדלת ההזזה של המרפסת. מתקין רשתות בודק את כל המידות ומעניק לכם פתרון בהתאמה אישית.

מתקין מקצועי יכול לשים את הדגש על ההיבט האסתטי ועל הצורך התפעולי של החלון. המצב האידאלי הוא להשתמש ברשתות המאפשרות לכם פתיחה נוחה וקלה של החלון. אם יש תשתיות של מסילות זהו המצב הטוב ביותר. אך לא תמיד זהו המקרה. מתקין רשת נגד יתושים יודע למצוא פתרון עבור כל חלון וכל פתח, ויש באפשרותו להתקין גם מסילות במידת הצורך. בסופו של דבר הכל שאלה של התקציב שתרצו להשקיע. אם תרצו לחסוך, תוכלו לעשות זאת באמצעות רשת נגד יתושים מגנטית או רשת עם פס הדבקה.

מתקין רשתות ליתושים מעניק לכם פתרון כולל לבית ללא יתושים. כל ההתקנה מבוצעת בצורה אסתטית, תוך כדי שימוש ברשתות יתושים באיכות הגבוהה ביותר. רשת נגד יתושים תעניק לכם פתרון לשנים ארוכות ובית ללא יתושים. זה יעלה לכם פחות מהשימוש בדוחי יתושים, וימנע מכם את הנזקים הבריאותיים של אותם חומרים כימיים.