תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

רפואה טבעית בשבילך, כל המידע שחיפשת

מאמר מתוך קטגוריית: בריאות

מה זו רפואה טבעית?

רפואה טבעית (לינק) היא דרך חיים המבססת את שיטת ריפוי האדם על האדם עצמו. הרפואה הטבעית מאמינה כי הגוף מרפא את עצמו בכוחות עצמו. כך, רפואה טבעית מתבססת על העיקרון בו הגוף בריא ופולט רעלים באופן טבעי, אך שימוש קבוע ונוסף ברעלים המצויים בעולם המערבי כמו חומרים תעשייתיים, צריכת אוויר שאינו נקי או מתחים וחרדות היוצרים רעלים, מכבידה על הגוף בהעמסת רעלים וגורמת לגוף לחלות כדי לנקות את עצמו על ידי המחלה.מתי יש צורך ברפואה טבעית?

רפואה טבעית היא לפני הכול דרך חיים. עם רפואה הטבעית לא מתחילים רק בעת מחלה, אלא להפך. דווקא בשגרה, בו הגוף בריא, נשמר מהעמסת רעלים ומקפיד על אורח חיים בריא, הגוף מקבל את כל צרכיו בצורה בריאה ומאוזנת, ללא רעלים, מנקה את עצמו מרעלים שהצטברו במשך הזמן ואינו נקלע למחלות ושומר על מערכת חיסונית מפותחת ואיתנה.

יחד עם זאת, למי שאינו מקפיד על שמירה על אורח חיים בריא על פי רפואה טבעית, בעת מחלה, הגוף מאותת בעזרת המחלה על בעיה או רעלים המפריעים לו בתפקודו, כשהמחלה היא זו המסייעת לגוף להתפטר מן הרעלים המעמיסים עליו, ומאתת לחזור לדרך חיים בריאה, לרפואה הטבעית הנשענת על גופו של האדם המרפא את עצמו.

 

מה רפואה טבעית מציעה לנו?

רפואה הטבעית מציעה לכל אחד מאתנו לאמץ אורח חיים בריא באכילה, בשלווה נפשית, בהנהגות החיים, בשינה ועוד. כך, עם רפואה טבעית יוכל גופנו לפלוט רעלים באופן סדיר ותקין ובמקביל לא יצטברו רעלים נוספים ונקבל גוף איתן, בריא ומאוזן. הדרך לאורח חיים בריא, מאוזן וחזק טמון בכל אחד ואחד מאתנו. ובדרך זו יכול כל אחד להתגבר על חלכאים שונים.

 

מה נלמד עם רפואה טבעית?

עם רפואה טבעית נלמד לשמור ולרפא את גופנו באופן עצמאי: נלמד על בניית תפריטים מאוזנים לגוף בהתאמת המזון, כמות המזון וצירופי מנות המזון לאורח חיים בריא ונקבל טכניקות לניקוי רעלים מהגוף ומהנפש, לאחר שהגוף ספג רעלים שונים במשך הזמן.רפואה טבעית עם מכללת אלימה

מכללת אלימה מיסודו של הרב יובל אשרוב, ניצבת בחזית לימודי רפואה הטבעית עם למעלה מ30 שנות ניסיון והתמחות בלימודי רפואה טבעית.

הצטרפו אלינו ללימודי רפואה טבעית ופשוט תנו לגוף שלכם לרפא את מעצמו.

לפרטים, מידע על קורסים וכל שאלה, ניתן לפנות אלינו מהלינק למעלה