תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

פיסול אף ללא ניתוח ושאר דרכים לעצב את מראה הפנים

מאמר מתוך קטגוריית: שיפור עצמי

האף שלנו הינו מרכז הפנים ולכן הוא דבר שמבחינים בו במבט ראשון. האף שלנו מעיד על אופי מסוים, הוא מעצב ומקנה מראה כולל מסוגים שונים לפנים, הוא יכול להיות קטן, גדול, מרשים, אצילי ועוד: כאשר כל אדם נולד עם מראה אף בגדלים ובעיצוב שונה.

כיום המראה הטבעי הוא זה שכובש את עולם היופי, כאשר אף מחודש, נשרי, מעט נמוך ועוד - כולם יכולים להקנות אופי ואף להיות סמל ליופי וייחודיות.

אבל מה עושים כאשר מראה האף מעט גדול או מאורך מידי ורוצים לעצב אותו על מנת שהוא יאפשר פרופורציות לפנים? פיסול אף ללא ניתוח, הינה אחת הדרכים הפופולאריות ונטולות הסיכון והכאב שניתן לבחור מהן.

אבל מה זה פיסול אף ללא ניתוח?

פיסול אף ללא ניתוח מתבצע ללא התערבות כירורגית, ללא שבירת עצם האף שידועה כזאת שמובילה בניתוחים אף רגילים, כאשר פיסול הוא אינו ניתוח לשמו, אלא שהוא מתקיים על ידי חומרי מילוי תוך עיצוב מדויק של האף וזאת באמצעות אנשי המקצוע שמתאימים את מראה האף לפרופורציות פניו וגופו.

האם פיסול אף ללא ניתוח כולל פעולות פולשניות?

מי שאינו רוצה לעבור ניתוח, לא רוצה לחוות כאב או חומרי הרדמה חזקים, יוכל לפנות את המומחים באסתטיקה על מנת לעבור פיסול ועיצוב האף ללא חיתוך, ללא שיברת עצם האף וכמובן ללא חומרים מרדימים. חשוב לדעת כי התהליך אינו כולל פועלות פולשניות, הוא עדין ונעשה עם הקשבה למטופל.

מהן התוצאות של התהליך?

באמצעות פיסול אף ניתן ליהנות ממראה פנים ואף מעוצבים יותר, מהקטנת אף מאורך, מילוי אף עם עיוות או צורה לא פרופורציונאלית, תוך התאמת הפרופורציות למבנה הפנים. בכך אפשר לעבור את הפרוצדורה בקלות, ללא זמני החלמה וללא תהליך התאוששות מייגע.

פיסול אף ללא ניתוח – דרך קלה וטבעית ליהנות ממראה מושלם!

לסיכום , חשוב לדעת כי פיסול מראה האף נעשה באמצעות חומרי מילוי טבעיים המשתלבים בצורה הרמונית עם מראה הפנים. בשל כך רבים בוחרים בתהליך זה ולא בניתוח פלסטי, תוך קבלת תוצאות מרהיבות אשר מחזיקות מעמד לאורך זמן!