תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

סדנת "אושר ארגוני": המפתח לעסק מצליח

מאמר מתוך קטגוריית: לימודים וקריירה

העדר אושר ושביעות רצון מצידם של העובדים פעמים רבות יכול לגרום למוטיבציה נמוכה, שחיקה ואף היעדרות גבוהה מהעבודה. סדנת אושר ארגוני למעשה מעניקה כלים מקצועיים אשר נועדו להפוך כל עובד מתוסכל או לא מרוצה לעובד מאושר, יעיל ופרודקטיבי יותר.

אחד הנושאים המרכזיים בהם סדנת אושר ארגוני עוסקת הוא חיבור העובד אל מקום עבודתו. חיבור זה הינו הכרחי וחשוב במיוחד, זאת על מנת להבטיח כי העובד יגיע בכל יום לעבודתו בתחושת סיפוק ואושר, ינהל תקשורת חיובית עם חבריו לעבודה, יכיר את חזון החברה ויאמין בו ועוד.

מחקרים אשר נעשו בתחום חשפו כי סדנת אושר ארגוני חיצונית עבור ארגונים וחברות שונות מצליחה להעלות את רמת הפרודוקטיביות של העובד, את הלואליות שלו כלפי מקום העבודה, ואת את המוטיבציה הכללית. כמו כן, בעלי עסק אשר בוחרים להשקיע משאבים בתחום ומקדמים אושר ארגוני, מרווחים בראש ובראשונה עובדים מאושרים יותר, וכתוצאה מכך, גם הספק עבודה גבוהה יותר ואף הגדלה ניכרת ברווחי הארגון.

חשוב לזכור כי את הכלים והמיומנויות אשר תקבלו במהלך סדנת אושר ארגוני, יש ליישם מדי יום בעבודה, מדובר בתנאי חשוב במיוחד להצלחת התהליך. מחקרים רבים אשר בדקו ארגונים אשר קידמו אושר ארגוני קבעו כי  סדנת אושר ארגוני הינה כלי מקצועי, אפקטיבי ואיכותי אשר יכול לעורר שינוי מהותי וחיובי בכל היבטי הארגון.

נתונים מסוג זה בהחלט מביאים בעלי ארגונים וחברות רבים להשקיע בתחום ולרכוש סדנת אושר ארגוני עבור מנהלי הארגון. למעשה, כל מנהל שואף כי העובדים יגיעו לעבודה עם תחושת משמעות, ערך ומחויבות, וכמובן חיוך על הפנים. סדנת אושר ארגוני מעניקה את הכלים להשיג את המטרה הזו בקלות ואפקטיביות, ובכך תורמת לשיפור הביצועים והרווחים של הארגון.

זאת ועוד שמגוון מחקרים מוכחים שאושר ארגוני משפיע בצורה ניכרת על חוויית העבודה של העובדים, על המוטיבציה האישית והצוותית ודרך כך גם על התפוקות, על ההתמדה במשימות וכמובן, על הנוכחות בעבודה. כל אלו מלמדים שעיסוק באושר ארגוני הכרחי וברשת יש מגוון כלים ומיומנויות ליישום "אושר ארגוני" בהצלחה ובאופן שיוכל לתרום לאפקטיביות של העסק. בחברת "משכוכית ייעוץ והדרכה" אנו מנחים סדנאות אושר ארגוני בהצלחה רבה!