תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

מראות פנורמיות מחיר מול תועלת

מאמר מתוך קטגוריית: רכב

למראה פנורמית יתרונות רבים, בין אם היא מותקנת בחנות ובכך עוזרת בניהול החנות ועד למראה פנורמית שמותקנת בצומת מסוכן שיכולה לסייע בהצלת חיי אדם. במאמר זה נדון בשאלה שנשאלת לא פעם, מראה פנורמית מחיר מול תועלת. נדון בכל היתרונות של מראות פנורמיות, מקומות מומלצים להתקנת המראות אך תחילה בואו נסביר מה הן מראות פנורמיות.

מה זו מראה פנורמית?

ובכן, מראה פנורמית היא מראה שחזיתה קמורה. בזכות החזית הקמורה, המראה מגדילה את שדה הראייה ובכך ניתן לראות שטחים מתים שלא ייראו לעין בלעדיה. העיקרון של המראה הפנורמית היא ככל שהמראה גדולה יותר, כך שדה הראייה שישתקף בה יהיה גדול יותר.

היכן מומלץ להתקין מראות?

המקומות בהם מומלץ להתקין מרא פנורמיות מתחלקים לשנים. חוץ ופנים. בחוץ, מומלץ להתקין מראות פנורמיות בצמתים מסוכנים שלא מרומזרים שכן כאשר רכב יגיע לצומת, הנהג יוכל לראות אם מגיע רכב מכיוון אחר גם אם הוא מוסתר לו, לדוגמא בסיבובים או באזור שמוסתר על ידי קיר או צמחיה. עוד מקום שנתקל בו במראות פנורמיות הן ביציאה מחניונים. התקנה של מראה פנורמית בחוץ משמשת כתחליף יעיל וזול להצבת רמזור ו/או סלילת כיכרות. מנגד, ניתן ומומלץ להתקין מראות פנורמיות בתוך מבנים. כגון בתוך חניונים וחנויות. בתוך חניון מראה פנורמית יכולה למנוע תאונות ופגיעה בהולכי רגל שכן חניונים מטבעם הם צפופים בשל כמות גדולה של כלי רכב בתוך דרכים קטנות וצרות. לא פעם קורה בתוך חניון ששדה הראיה מוגבל דבר זה עלול לגרום לתאונה. עוד מקום שניתקל בו במראה פנורמית הוא חנויות. מראה הפנורמית בחנות גם היא מרחיבה את שדה הראייה ובכך מסייעת לעובדי החנות לדוגמא בלקוח שזקוק לעזרה באחד המעברים ואף ניסיון גניבת סחורה מהחנות.

יתרונותיה של המראה הפנורמית

למראה הפנורמית יתרונות רבים, בייחוד כשעולה השאלה מראה פנורמית מחיר מול תועלת.

  1. המראה הפנורמית מגדילה את שדה הראייה ובכך יכולה למנוע תאונות דרכים ולהציל חיים.
  2. המראה הפנורמית ניתנת להתקנה בקלות ולא דורשת תשתית כמו בהתקנת רמזור וסלילת כיכרות.
  3. המראה הפנורמית בעלת תושבת מתכוונת שתורמת במיקסום הגדלת שדה הראייה.
  4. המראה הפנורמית יוצרת הרתעה בין אם היא מוצבת בחנות ובכך מרתיעה לקוחות לגנוב סחורה ובין אם מוצבת בצומת מסוכן ובכך מדגישה ומרתיעה שמדובר בצומת מסוכן.
  5. וכמובן, העלות שלה נמוכה יחסית לפתרונות אחרים.

 

לסיכום

כשנשאלת השאלה מראה פנורמית מחיר מול תועלת, אין ספק שהתועלת גדולה, בייחוד כשמדובר בהצלת חיי אדם. לעוד פרטים על מראות פנורמיות שאנו משווקים הנכם מוזמנים להשאיר פרטים ונציג שלנו ישמח לחזור אליכם.