תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

מערכות תאורה לרכב - כל המידע

מאמר מתוך קטגוריית: רכב

בכל כלי רכב צריכות להיות מערכות תאורה לרכב הכוללות בין היתר פנסים. תפקידם של הפנסים חשוב ביותר לצורך נהיגה בטוחה.

באמצעות מערכת התאורה ניתן לנהוג ברכב גם בשעות הלילה ולראות היטב את הדרך וכך להימנע ממקרה של תאונת דרכים. הסיבה העיקרית בגללה אנשים בוחרים להתקין מערכות תאורה היא תאונת דרכים.

באמצעות הפנסים ניתן לזהות את הרכב

תאונת דרכים עשויה לשבש את חיי הנהג וכן את חיי הולך הרגל וכמובן לגרום נזק לרכב. בשל העובדה כי הפנסים מצויים בקדמת הרכב, במרבית המקרים הפנסים יפגעו מפגיעה ישירה או שפשוף הנגרם לרכב. באמצעות הפנסים ניתן לזהות את הרכב וכך להקפיד על הבטיחות.

אילו סוגי תאורה קיימים

ניתן למצוא כיום מגוון מערכות תאורה לרכב בין היתר תאורת לד הנחשבת חסכונית ביותר ויתרונה המרכזי הוא בכך שהתאורה נראית למרחק.

יתרה מכך, ניתן לרכוש כיום פנסים חזקים ופנסים בצורה של גשר המותקנים על חלקו האחורי של הרכב ויכולים לפעול בעת נסיעה לאחור.

 כיצד יש להתקין את התאורה ברכב

במידה ואתם רוצים לשמור על הבריאות והבטחון ולהימנע ממצב של תאונת דרכים יש להתקין מערכות תאורה לרכב. בעת בחירת מערכת תאורה, ההמלצה היא להיעזר בגורם מקצועי אשר לו ניסיון רב בהתקנת מערכות תאורה ויש ביכולתו להתקין את התאורה בצורה הטובה ביותר. ההמלצה היא לפנות למוסך מקצועי ושם טכנאי רכב יתקין עבורכם את התאורה.

 מה המקום הטוב להתקין את התאורה

 בבחירת הפנסים לרכב קיימת חשיבות עליונה לבחירת המקום המתאים להתקינם. לדוגמא ישנם פנסים המתאימים להתקנה כמקום של פנסי ערפל בעוד ישנם פנסים אחרים אשר יתאימו יותר כפנסים לנסיעה לאחור או לצורך בלימה. ההמלצה היא לבדוק מראש לאיזה מקום מיועדים הפנסים טרם ההתקנה.

 הקדישו תשומת לב להוראות היצרן

בעת בחירת מערכת תאורה לרכב חשוב מאד להקדיש זמן לקריאה של הוראות יצרן הרכב שלכם באשר לבחירת מערכות התאורה השונות עבור הרכב במטרה להבטיח נסיעה בטוחה.

 טכנאי רכב מקצועי  ילווה אתכם בכל שאלה ויעניק מענה מקיף

במידה ואתם צריכים להתקין מערכות תאורה לרכב, כאן נכנס לתפקידו טכנאי רכב מקצועי אשר יבצע את ההתקנה עבורכם תוך מענה על כל שאלה. טכנאי רכב מקצועי יענה לכם על כל השאלה ויסייע לכם לדעת האם יש צורך בהחלפת פנסים או נורות לרכב שלכם. יתרה מכך, טכנאי רכב מקצועי ילווה אתכם לאורך כל הדרך החל משלב הרכישה ועד סיומה כך שתהיה לכם האפשרות לרכוש תאורת רכב ללא כל חשש , מה שיאפשר לכם נסיעה בטוחה.

בכל שלב בו קיימת התלבטות, אל תהססו לשאול שאלות על מנת לקבל תשובות שיאפשרו לכם נסיעה בטוחה בין אם מדובר בשעות הבוקר או בין אם מדובר בשעות הערב.

מערכות תאורה לרכב