תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

מסעדות שף בתל אביב

מאמר מתוך קטגוריית: אוכל

מהן מסעדות שף?

בשנים האחרונות התחום הקולינרי עבר שינוי משמעותי ביותר. ישראל נחשבת כיום לבירת המזון וידועה בשל המסעדות הרבות בהן מגישים אוכל איכותי ומוקפד. 

היתרון המשמעותי של התפריטים בא לידי ביטוי במגוון מאכלים מתרבויות שונות. בהשוואה למדינות אחרות, במדינת ישראל ניתן ליהנות ממגוון מאכלים איכותיים וגיוון. מסעדות שף הן מסעדות המציעות לקהל הלקוחות שלהן טעמים ייחודיים אשר הם פרי המחשבה של השף וכל אחד יכול לבחור את המאכלים האיכותיים ביותר.

למידע נוסף על מסעדת שף, באתר שף פרטי

מה היתרונות של מסעדות שף?

מסעדות שף אינן מסעדות רגילות וההגעה אליהן כוללת לא מעט יתרונות : היתרון הראשון הוא האיכות של האוכל- מדובר במקום בו יש מחשבה רבה על האוכל תוך הקפדה על בחירת חומרי גלם איכותיים ביותר. ניכר כי מושקעת מחשבה רבה על מנת שהטעמים יצאו טעימים ומוקפדים.

 יתרה מזאת, מדובר במסעדה בה המנות מורכבות על ידי השף- משמעות הדבר היא כי את המנות לא מכינים בבת אחת אלא מכינים מנות בודדות תוך מחשבה על הרצון והטעם הייחודי עבור קהל הסועדים.

 נוסף על זאת, מדובר במסעדות בהן ניכרת הקפדה על רמת השירות- משמעות הדבר היא כי מדובר על צוות מלצרים קשוב ואדיב אשר מכיר כל מנה ומנה לעומק ויודע לציין את המרכיבים ברמה הטובה ביותר. עוד יתרון בא לידי ביטוי במחשבה על העיצוב- מסעדות שף כוללות מחשבה על עיצוב מוקפד.

המלצות על 5 מסעדות שף בתל אביב

בעיר תל אביב ניתן למצוא לא מעט המלצות על מסעדות אשר השפים מעורבים יתרה בתפריט ומוקדשת מחשבה רבה לחווית הלקוח. הנה מספר המלצות של מסעדות :

מסעדת מסה: מדובר במסעדה אשר שמה לה למטרה להגדיר מחדש את חווית האוכל בתל אביב. המסעדה מציעה תפריט המורכב ממטבח עילי המנוהל על ידי השף אביב משה תוך דגש על עיצוב פנים מרהיב למדי.

לשאלה כיצד הוא מגדיר את האוכל במסעדה שלו, משיב אביב כי הוא רואה את האוכל במסעדה כמרגש ומורכב. תפריט המסעדה כולל בין היתר טכניקות בישול מאזור פרובנס וכן שימוש בחומרי גלם מקוריים ואיכותיים תוך מחשבה על טקסטורות שונות היוצרות מורכבות בכל מנה ומנה.

 מסעדת נומי : מסעדת נומי הכשרה של השף יורם ניצן לשעבר ממסעדת מול ים מביאה את בשורת המאכלים הכשרים לתל אביב. המסעדה הממוקמת במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב מציעה לקהל הסועדים חומרי גלם איכותיים.

פופינה: מדובר במסעדת שף של אוריאל קמחי אשר ממוקמת בנווה צדק  אשר עושה שימוש בידע ובניסיון שלו  ומוציא מנות יצירתיות ואישיות.

 יפו תל אביב: יפו תל אביב היא המסעדה שף השף חיים כהן אשר מביא את בשורת החיבורים והטעמים לכדי שילובים מעניינים.

אריא: המסעדה מציעה לקהל הלקוחות שלה אוכל עילי ואלכוהול מוקפד.