תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

מורה פרטי ללשון - מי צריך?

מאמר מתוך קטגוריית: לימודים וקריירה

לשון הוא מקצוע חשוב שמלווה אותנו בבית הספר כבר מילדות ועד לבגרות (גם הבחינה...). הוא חשוב לא רק לצורך ניהול שיחה בשפה תקינה, אלא גם לצורך כתיבה הולמת והתנהלות נכונה בשפת האם שלנו.

כדוברים שנולדו אל תוך שפה זו, מקצוע זה אמור להיות קל ופשוט עבורנו, אבל לצערנו, יש כאלה שאצלם זה לא תמיד כך. ישנם תלמידים שמתקשים מאוד ללמוד ולהפנים את רזי השפה הזו. נשוא מורחב ומשפט מורכב נשמעים להם כמו מלמול בסינית והגזרות מזכירות להם את גזירות מצריים...

תלמיד שימצא עצמו מתקשה במקצוע זה עשוי לפתח כלפיו חרדה כבר בגיל צעיר ואף למשוך את החרדה הזו עמו עד לתיכון ולבחינת הבגרות.

בל נשכח שרמת ואיכות כתיבתו בשאר המקצועות רבי המלל, כאלה המצריכים כתיבה של עברית ברמה גבוהה ( ספרות, היסטוריה , תנ"ך אזרחות וכדומה) , עשויה להיפגע וציוניו עלולים להיות מושפעים מכך.

במצב כזה כדאי לשקול ליצור קשר עם מורה פרטי ללשון.

מורה פרטי ללשון יכול לסייע לתלמיד ללמוד את החומר שלא הבין בכיתה, בכל שלב, לתרגל את החומר על פי הרמה הרצויה ולצבור מחדש ביטחון ביכולתו ללמוד את השפה הזו על הצד הטוב ביותר.

אז איפה מוצאים מורה פרטי ללשון?

השיטה הישנה של לשאול מכרים תמיד עובדת. אפשר לשאול חברים או שכנים האם הם מכירים מורה פרטי מתאים. קרוב לוודאי שתקבלו המלצה על מורה או שניים או אפילו על שלושה. אפשר גם לשאול את המורה המלמדת, שעשויה להפנות למורות שהיא מכירה ויודעת שהן בקיאות בחומר הנלמד ברמה המתאימה.

אבל מה נעשה אם המורה שקיבלנו עליו המלצה איננו פנוי?

במצב כזה כדאי להיעזר באלטרנטיבות אחרות.  אתר כאן לומדים ,למשל, מציע מגוון מורים פרטיים ללשון בטווח מחירים גדול. כך אפשר למצוא מורה שיתאים לכם ולכיסכם ללא השקעת מאמץ גדול מידי. ההיצע הגדול באתר יאפשר לכם למצוא מורה שמתאים לכם ולא להתפשר על איכות, מיקום או מחיר.

כל שנותר לעשות הוא לבצע חיפוש באתר ולמצוא את המורה המתאים ביותר עבורכם.

בהצלחה!

קרן חסדאי-פרץ
קרן חסדאי-פרץ אתר "כאן לומדים" הינו פורטל חינמי למורים ולתלמידים, המכיל מבחנים עם פתרונות, תרגולים וחומרי לימוד רבים בכל המקצועות ולכל הגילאים -מכיתה א' ועד י"ב. באתר ניתן גם למצוא מורים פרטיים לכל המקצועות בכל הארץ וניתן לבצע סינון מורה פרטי לפי מחיר. ‏www.kanlomdim.co.il

הנצפים לאחרונה

נוספו לאחרונה

רשת נגד יתושים, התקנה עצמית או מומחה?הטרנד החדש - וילונות זכוכיתפסי האטה - אביזר בטיחות מציל חייםהגשת תמלול שיחות בבית משפטתמונה על עץ למתנה מפתיעה ומרגשתמסאג רפואי רפואה טבעית בשבילך, כל המידע שחיפשתאולמות אירועים  איך לבחור את האולם המתאים לנו ביותרמדוע להזעיק אך ורק מנעולן מורשה להחלפת צילינדר למנעול הביתסדנת פרזנטציה אפקטיבית: 3 יתרונות שכדאי שתכירו