תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

מומחה להשתלות שיניים

מאמר מתוך קטגוריית: בריאות

הגעתם למצב בו השיניים אינן משרתות אתכם כראוי? בין אם מדובר בהזנחה או בין אם מדובר בטראומה לשיניים, חשוב מאד להיוועץ עם מומחה להשתלות שיניים על מנת לקבל טיפול מקיף כמו אצל רופאי שיניים במודיעין.

קווים לדמותו של רופא מומחה

בהתאם לתקנות משרד הבריאות רופאי שיניים בישראל חייבים להיות בעלי תואר דוקטור או דוקטור לכירורגיה דנטלית. רופא מומחה הינו רופא אשר בסיומם של לימודי רפואה עבר לימודי התמחות במשך ארבע- שש שנים ויש ביכולתו לטפל במטופלים. בישראל השתלות שיניים מבוצעות על ידי רופאים העוסקים בתחום שיקום הפה- אותם רופאים עוברים השתלמויות רבות על מנת לעסוק בתחום.

כיצד תבחרו מומחה לשיקום הפה

 

לצורך ביצוע השתלות שיניים, חשוב מאד לבחור מומחה בתחום. הנה מספר פרמטרים אשר יסייעו לכם בבחירת רופא מתאים.

ניסיון

ההמלצה היא לבחור רופא מומחה בעל ניסיון רב בתחום. רופא מנוסה הינו רופא אשר יש לו ניסיון רב בטיפול בתחום השתלות שיניים ויש ביכולתו לדעת כיצד להתמודד עם מקרים שונים.  יתרה מכך, רופא שיניים מנוסה ידע להתאים את הטיפול המתאים ביותר בהתאם למבנה הלסת ולצרכים של המטופלים.

הידעתם? כיום ניתן לבצע השתלות ביום אחד

בשל התפתחות בענף רפואת השיניים ניתן לבצע השתלות ביום אחד. כיום כבר אין צורך להמתין זמן רב אלא ניתן לבצע את ההשתלה ביום אחד וכך לחסוך זמן וכסף. מדובר בשיטה מתקדמת בשם All on 4 הכוללת 4 שתלים דנטליים עבור מערכת כתרים מלאה והתוצאה נפלאה.

בחרו מרפאת שיניים איכותית

טרם תחליטו לבחור ברופא מומחה, חשוב מאד לבצע סקר מקיף על מנת לבחור את המרפאה הטובה ביותר. יש לבצע מחקר מקיף בתחום ולבחור את המומחה הטוב ביותר. לצורך כך ניתן להיפגש לפגישת ייעוץ עם מומחים שונים ולשמוע את חוות דעתם. באמצעות פגישת ייעוץ ניתן ללמוד לא מעט על המומחים השונים לא רק מבחינה מקצועית אלא גם מבחינה אישית.  במסגרת הפגישה עם המומחה חשוב לבחון לא רק את הגישה המקצועית אלא גם את האישיות ולראות האם קיימת הבנה ביניכם.