תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

מדוע להזעיק אך ורק מנעולן מורשה להחלפת צילינדר למנעול הבית

מאמר מתוך קטגוריית: ללא

הליך החלפת הצילינדר

בפועל התקלה הכי שכיחה בעולמו של מנעולן? סביר להניח נכון.
פעולה קלה כנראה שהרבה ניסו לבצעה לבד. אוקיי… לא מעט גם התמזל מזלם, נכון מן הסתם מדובר בשינוי צילינדר מהסוגים הזולים יותר.. יחד עם זאת, התרחיש שפעם אחת הצלחתם לא אומרת שיסתדר לכם אותו דבר בפעם הבאה… זאת ועוד, הצלחה של החלפת הצילינדר אינה אומרת כביכול שההחלפה תוכיח עצמה לתקופה ארוכה.
החלפת צילינדר עבודה פחות מסובכת מהחלפת מנעול כאמור אבל יש מספר נושאים שכדאי מאוד ללמוד. מניסיון.

החלפת מנעול

הצילינדר נע בקושי?
יש מספר סיבות:

המנעול לא מחובר טוב
המנגנון, המנעול אינו יושב בייעודו הקבוע.
זו סביר להניח הבעיה המרכזית לשחיקה בצילינדר הבלוי. יש לדעת למקם את המנעול באופן כזה שיותקן מכוון נכון, שיאפשר התקנה טובה ותקינה של הצילינדר.
ברגע שהמנעול לא ממורכז, קיים על המנעול לחץ מאחד מהצדדים של פתח המנעול בדלת. כתוצאה מזה יורגש מיד כי הצילינדר אינו נכנס טוב. ככל הנראה הצילינדר ישתחל לחור המנעול, אבל מובטח כי הפעלתו, ההתעסקות בו, לתפעל אותו – משימה קשה.
תרחישים אפשריים?
שבירת מפתח, שבירת מפתח והשארות של החצי השני בתוך הצילינדר בלי יכולת לחלץ אותו, מצב כזה עלול להזיק אפילו בכדי נזק לדלת ביתכם, יש לשבור בפועל את הדלת, במקרה הטוב – חייבים להחליף צילינדר עוד פעם.בורג חיבור צילינדר
לכל צילינדר קיים בורג או תבריג שמחבר אשר מצמיד ומאחסן את הצילינדר בתוך המנעול. גם במטרה למנוע חופש תנועה וגם במטרה לבל ישתחרר מהמנעול או יאפשר פריצת מנעול טובה. אחרי שהוחדר הצילינדר למנעול ויעשה אתו סיבוב נעילת ניסיון בהצלחה, צריך לחזק את בורג ההידוק. את התבריג לא תמיד מומלץ לחזק עד הסוף, חיזוק מיותר עשוי להצמיד את הצילינדר לאזור המנעול באופן כזה שיקשה על תפקודו. כיוון שהצילינדר דורש ניסיון, מנוסה, מנעולן מורשה.
תוצאות אפשריות?
בכתוב לפניכם.

המשוכה האמתית: צילינדר בדלתות ביטחון
צילינדר בדלתות פלדלת זה למעשה סיפור אחר, רמת הייצור שלהן מורכבת יותר וחייבים פה אמצעים אשר לא תמיד זמינים בכל בית. מנגנון הנעילה בדלת ביטחון הנו גדול, כבד עם מנופים פנימיים. הרכבה לא נכונה של צילינדר לדלת ביטחון תיצור לחיכוך לא רצוי בסיבוב הצילינדר לקטנים , מעוטי יכולת ומבוגרים כאחד.

תובנות על החלפת צילינדר
מי מוסמך להחליף צילינדר? לא כל אדם מסוגל להחליף צילינדר..
החלפת צילינדר היא עבודה למנעולן וישנה מקצועיות ואחריות..

החלפת צילינדר בפרדס חנה כרכור

קיימים מותגים שונים של צילינדרים. במחירים שונים. מקוריים. חלופיים. חלקם, המקוריים על פי רוב גם לא זולים כלל.. מנעולן בפרדס חנה כרכור, פורץ מנעולים מנוסה, שיש לו בתחום יידע להמליץ על צילינדר עממי טוב לכיסנו שמומלץ לרכוש.. זה עשוי לחסוך מחיר משמעותי למי שלא בעניינים.. ישנם כאלה שפשוט להתקין ויש גם כאלו שקשה להרכיב.
קיימים שיטות של התקנה וניסיון שהם ניסיונו של המנעולן בלבד.
לסיום ולסיכום הדברים, כמו כל מקצוע בתחום ובשטח, החלפת צילינדר בפרדס חנה היא נושא למנעולן וכל מובן להביאו לבעל מקצוע. בסופו של יום זה רק יחסוך לכם בזמן ובהוצאות מיותרות.

לכן הקפידו להזמין מנעולן מומחה להחלפת צילינדר במהירות ואחריות.