תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

כך תדעו כיצד לבחור סדנת מכירות איכותית ואפקטיבית

מאמר מתוך קטגוריית: לימודים וקריירה

סדנת מכירות הינו מוצר אשר יכול להתאים עבור כל מי שעוסק בענף המכירות בדרך כזו או אחרת, ומעוניין לשפר את יכולות וטכניקות המכירה שלו. בדרך כלל, קהל היעד של סדנת מכירות מורכב ממגוון רחב של עובדי ומנהלי מכירות ברמות שונות, כמו גם עצמאים, בעלי עסקים, חברות, ארגונים ועוד.

כיום, ההיצע והביקוש סביב סדנת מכירות מקצועי הינו רב במיוחד, ולכן ניתן פעמים רבות להיתקל בדילמה וקושי מסוים בבחירה הסדנה המתאימה ביותר עבורכם. כל חברה אשר מתמחה בתחום ומציעה סדנת מכירות לקהל הרחב מתחייבת לתוצאות הטובות ביותר, אך לעיתים לא ברור על מה חשוב לתת דגש ומה חשוב במיוחד לבדוק. לכן, ריכזנו מספר קריטריונים חשובים במיוחד אשר חייבים להתקיים בכל סדנת מכירות מקצועית, אפקטיבית ואיכותית:

  1. דגש על תקשורת בין אישית: כל סדנת מכירות מקצועית יודעת כי אחד מהכלים החשובים ביותר של כל איש מכירות הוא יכולת התקשורת שלו. בהתאם לכך, במהלך הסדנה ישנו דגש על תחום זה, למידתו לעומק ויישומו תוך כדי תנועה. כישורי תקשורת גבוהים יכולים להוביל בסופו של דבר להצלחה, הבנת הלקוח, וסגירה של עסקאות רבות מדי יום.
  2. יצירתיות: סדנת מכירות יוצאת מנקודת הנחה כי תחום המכירות הינו אחד מן התחומים התחרותיים והמורכבים ביותר, ובהתאם לכך נדרשת חשיבה מחוץ לקופסא ויצירתיות ברמה הגבוהה ביותר. במהלך סדנה אפקטיבית, אנשי המכירות לומדים כיצד לטפח חשיבה יצירתית אשר תאפשר להם לעלות היקף המכירות.
  3. התאמה מושלמת: ולבסוף, סדנת מכירות מקצועית תשאף להתאים את לוח הזמנים והתכנים שלה בהתאם לאופי הארגון, ובהתאם לצרכיו ומטרותיו. כמו כן, ההתאמה הינה גם בהתאם לסוג המוצר או השירות, קהל היעד, והרמה המקצועית של אנשי המכירות של הארגון. 

סדנת מכירות איכותית בין היתר תעסוק במיומנויות שיעניקו לאנשי המכירות בארגון כלים למכירה אפקטיבית. מכירה יכולה להיות הן של מוצר, של שירות או של רעיון. סדנת מכירות אפקטיבית תכלול עיסוק בנושאים מרכזיים וביניהם: יצירת קשר אפקטיבי עם הלקוח, מיומנויות הצגת נושא, כלים לטיפול בהתנגדויות ומכירה ודרכים לסגירת עסקה בהצלחה! סדנת מכירות איכותית הינה מרכיב חשוב ומקדם לאנשי המכירות שלכם ומומלץ להשקיע בכך זמן ומחשבה.