תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

כאבי גב תחתון בהריון

מאמר מתוך קטגוריית: הריון ולידה

כאבי גב בזמן ההריון מהווים בעיה נפוצה למדי. יש לציין כי הכאבים יכולים להופיע טרם הופעת הבטן. רבים מהנשים מתלוננות על כאבים בגב התחתון בתקופת ההריון .

סיבות להופעת כאבי גב בהריון

כאבי גב בהריון נגרמים כתוצאה משינויים פיזילוגיים המתרחשים בתקופת ההריון כגון עלייה במשקל ועד  היחלשות המפרקים  ועליה ברצועות והשרירים של עמוד השדרה.

מהו דיקור סיני?

דיקור סיני נחשב לאחת משיטות הטיפול המקובלות ביותר ברפואה הסינית לפי השיטה הגוף מכלול הכולל שילוב של הגוף והנפש. הרפואה הסינית מבחינה בערוצי אנרגיה שונים בשם מרידיאנים הזורמים לאורכו של הגוף ובהם נקודות דיקור שונות.  בעת חסימה באזור מסוים ניתן להרגיש כאב בו ניתן לטפל באמצעות דיקור.  לשאלה האם הדיקור כואב, התשובה היא כי הדיקור מתבצע באמצעות מחטים דקות  לאחר אבחון של המטפל ולקיחת היסטוריה רפואית.

דיקור סיני  לכאבי גב

נשים רבות מבינות את היתרונות של הרפואה הסינית במהלך ההריון ונעזרות בטיפול דיקור. דיקור סיני לכאבי גב מסייע בשחרור הכאב ומאפשר לנשים לנוע בנוחות ללא כאבים.  ברפואה הסינית מוקדש פרק שלם לנשים מתוך ידיעה כי האישה נושאת עימה חיים חדשים בעולם. לפי הרפואה הסינית  הרחם קשור אל הלב והכליות  המהווים מרכזים חשובים ביותר לתפקוד האישה כאשר במהלך תקופת ההתבגרות של האישה הגוף עובר שינויים  ושלבים נוספים בדרך למצב של פוריות מקסימלית.

 הרפואה הסינית נחשבת לרפואה בת אלפי שנים אשר המומחים יודעים לטפל בנשים בהריון באמצעות סדרת טיפולים שונים הכוללים בין היתר דיקור ועד לתקופה לאחר הלידה מתוך הבנה כי יש קשר בין מצב גופה לבין המצב הנפשי.  לפי הרפואה הסינית במצב של הריון התמצית הלבנה של הגבר פוגשת את התמצית האדומה של הנשים ובמהלך ההריון ישנם איברים מסוימים המשמעותיים להריון.

בתקופת השליש הראשון: בתקופת השליש הראשון הכליות נחשבות משמעותיות וכוללים את החומרים החשובים להתפתחות העובר.

בתקופת השליש השני:  הכבד אחראי לאגירת הדם בגוף ותורם להזנת העובר.

 בתקופת השליש השלישי:  הטחול אחראי להחזקת האיברים השונים.

כיצד תמצאו מומחה בתחום

כיום ישנם לא מעט מומחים בתחום דיקור ולכן חשוב מאד לבחור את המומחה הטוב ביותר. שיחה עם מטופלים קודמים עשוייה לסייע בבחירת המטפל. אל תהססו לשאול את המטופלים הקודמים מספר רב של שאלות על מנת להרכיב תמונה כוללת ולדעת מיהו המטפל. נוסף על כך, ניתן להתרשם מאתר האינטרנט של המומחים – כיום לכל מומחה יש אתר אינטרנט ובו תוכלו למצוא מידע רב אודותיו וכך להתרשם.

אתרי האינטרנט הפכו לכרטיס ביקור מבוקש למדי ולכן כל מומחה דואג לעדכן את אתר האינטרנט . אם מצאתם מומחה אשר נראה לכם, השלב הבא הוא להגיע לפגישת התרשמות. ככל שתקפידו להתרשם מהמומחה ולבחון האם יש כימיה כך התוצאה תהיה טובה יותר.