תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

טיפים לתכנון מסיבת יום הולדת לילדים

מאמר מתוך קטגוריית: ילדים ומשפחה

רוצים לארגן לילד שלכם מסיבת יום הולדת מטריפה? רוצים לעשות זאת מבלי לרוקן את הכיס או לשבור חסכונות? אל תדאגו, יש לנו כמה טיפים ורעיונות שיעזרו לכם לתכנן אחלה מסיבת יום הולדת לילדים שלכם ובהוצאות שפויות לחלוטין.

הטיפים

התזמון זה הכל - תכננו את מסיבת יום ההולדת בשעות הצהריים. בעיקרון, תלוי בגיל באיזה שעה שווה לארגן את מסיבת יום ההולדת. לילדים קטנים מאוד אפשר להתחיל בצהריים, באזור 3-4, בגילאים מאוחרים יותר עדיף בסביבות 5-6 כדי שיסיימו בשעות הערב וילכו הביתה להתקלח ולישון. קחו בחשבון שלוח הזמנים של הילדים והחברים שלהם בגן ובבית הספר כדי שהילדים לא יבואו לאחר ארוחת צהריים בבית הספר. 

הכינו רשימה - כל דבר שאתם רוצים לעשות ומפחדים לשכוח - הכניסו לרשימה. רשימת קניות של מצרכים ליום הולדת תעזור לכם לשמור על סדר ולדעת בדיוק שאתם קונים מה שצריך - בלי להחסיר משהו ובלי לקנות דברים מיותרים שיהיו בזבוז מיותר. יש חנויות של מוצרים בשקל או מחירים זולים אחרים כדי שיהיה אפשר לחלק מתנות פשוטות בסוף המשימה.

הזמנות - חשוב להזמין את הילדים האחרים וכמובן ליידע את הוריהם זמן רב מראש. שבוע מראש לפחות זה הכרחי כדי שהילדים ישריינו את התאריך ושלא יהיה מצב שחברים טובים לא יגיעו בגלל סיבות כאלו או אחרות, או שחס וחלילה ילד אחר יערוך מסיבת יום הולדת באותו תאריך כמו שלכם. ניתן לשלוח הזמנות דרך הווצאפ אבל חשוב לשמור על הודעות אישיות כדי שתדעו כמה בדיוק ילדים מתכננים להגיע ולהיערך בהתאם.

עשו את יום ההולדת מיוחד - ליום ההולדת צריך להיות נושא שסביבו תתכננו את המסיבה שלכם. הבסיס לכל מסיבת יום הולדת זה שירים, ריקודים, משחקים וכמובן אוכל טעים, אבל אפשר לעשות קצת יותר מזה. מסיבת יום הולדת עם 'נושא' יכולה להיות מאוד מעניינת ובלתי נשכחת. רעיונות בדרך כלל באים בצורה של יום הולדת כדורגל, יום הולדת נסיכות, יום הולדת של סדרה או סרט עכשוויים וגם ימי הולדת עם סדנאות בישול לילדים ועוד...

בהצלחה!