תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

השפעתם של מזרונים על בריאות הגב שלנו

מאמר מתוך קטגוריית: בריאות

מה הסיבה שבגללה מזרונים כל כך חשובים לאיכות השינה שלכם בפרט ולבריאותכם בכלל? אנשים רבים סובלים מכאבי גב כרוניים, גב או צוואר תפוסים. לרוב, אנשים אלו יטפלו בבעיה בעזרת משחות או תרופות ובמקרים חריפים יפנו לרופא. אך מה אם כל זה עוזר רק לטיפול בסימפטום ואינו פותר את שורש הבעיה? האם עצרתם לחשוב אם המזרון עליו אתם ישנים מידי לילה, אכן מתאים למבנה גופכם? אולי באפשרותכם למנוע או לפחות למזער את הכאבים הללו בעזרת פעולה פשוטה של החלפת המזרון?

משמעותם של מזרונים באיכות גבוהה על חיינו

כאבי גב עלולים להיגרם מסיבות גבות ומגוונות, זקנה, עבודה מאומצת וכן, גם משינה על גבי מזרון שאינו מתאים לנו. שינה לא בריאה משמעותה שינה על מזרונים לא איכותיים, שאינם מתאימים לגופכם, במשך תקופה ארוכה. שינה שכזאת עלולה לגורם לכאבים בחוליות הגב והצוואר ולקושי בהירדמות. העייפות הנגרמת משינה לא בריאה, פוגמת ביכולת התפקוד היומיומי שלנו ובאיכות חיינו. שינה ממושכת על מזרונים שאינם מתאימים לגופכם, עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך לגב שלכם בטווח הארוך. ואכן, מחקרים מלמדים כי אנשים אשר ישנו על גבי מזרן מותאם לגופם, זכו לשעות ריכוז ועירנות גבוהים ואיכותיים יותר מאלו אשר ישנו על גבי מזרן שלא הותאם להם.

אז ישנה השפעה ברורה למזרונים עליהם אנו ישנים, על הבריאות. נשאלת השאלה, האם יש חשיבות גם על בחירת סוג המזרון? והאם הבחירה הזאת באמת עשויה להשפיע על איכות החיים?  התשובה היא, לחלוטין כן. כידוע לכולנו, קיים מגוון עצום של מזרונים, וכל אחד הוא בעל דרגות קושי מאפיינים טכניים שונים המתאימים לאנשים שונים. אז איך נבחין בין סוגי המזרנים השונים?

סוגי מזרונים וחשיבותם

שוק המזרונים רווי ומלא. בארץ תוכלו למצוא את מגוון מותגים כמו עמינח, קינג קויל, פולירון, קינג דיויד, פרדייז ועוד… לכל אחד מהמזרונים הללו יתרונות משלו, החל מהחומרים מהם עשויה ליבת המזרון, שכבות הנוחות, מידת הקשיחות, סוגי הריפוד וכמובן, המחיר.

כאשר אנו רוצים להתאים מזרון לגוף, אנו נבדוק מדדים כמו: משקל, רמת קושי רצויה למזרון, העדפה לעובי המזרון, הרגלי תנוחת שינה וכמובן תקציב. 

לאחר שכלול כל המדדים, ברוב המקרים, נוכל לצמצם את מבחר המזרונים לרמה כזו, שכעת נצטרך רק לבחור אחד מהם.

לסיכום

ריכזנו עבורכם את המידע העדכני והרלוונטי ביותר, על מנת לסייע לכם בבחירת מזרון שיאפשר לכם שינה טובה ובריאה. אנו ממליצים לכם להשקיע מחשבה לפני רכישת מזרון שילווה אתכם לאורך שנים ארוכות. אם אתם רוצים לרכוש מזרון, אך חוששים שלאחר התנסות מעטה, תבחינו כי הוא אינו טוב עבורכם, דאגו לרכוש את המזרון ממקום שמאפשר לכם החזר מלא על הרכישה ויכולת ניסיון והחלפת המזרון בכזה המתאים לכם. חברת סליפנט היא אחת החברות האלו.