תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

גגון לרכב מסחרי - איך בוחרים?

מאמר מתוך קטגוריית: רכב

רבים היתרונות של רכב מסחרי הנושא מעליו גגון מאשר רכב ללא. הגגון מאפשר נשיאת ציוד רב וכבד על גג הרכב, כך שפנים הרכב נותר פנוי. בין אם אתם חברת הובלות ובין אם אתם חברת קייטרינג הזקוקה להעמיס ציוד רב – גגון טוב ובטיחותי הוא חובה לכל רכב מסחרי. אין שני למקום הרב שיישאר בפנים הרכב, והובלה קלה ומהירה של משא כבד. גגון איכותי מאפשר העברת משקל כבד ממקום למקום, ומהווה פתרון העמסה קל.

בעת קניית הגגון לרכב יש לקחת בחשבון שיקולים רבים. חשוב לבחון היטב את הצרכים לשמם אנו קונים את הגגון, סוג הרכב, תקציב וכ"ו. כל אלו ישפיעו על הבחירה שנבחר.

אם נרצה גגון שיישאר חזק ועמיד לאורך שנים רבות בהמשך הדרך, יש לקחת בחשבון שהגגון יעלה יותר. אין פשרות במחיר לגגון איכותי, חזק, בעל תו תקן בטיחותי מן השורה הראשונה. עובדה זו תתבטא  במחיר ועלינו להיערך לכך. מחיר גגון עולה כמה מאות שקלים, כאשר הזולים עשויים מברזל פשוט והחזקים עשויים מפלדה.

בנוסף, לסוג הרכב משקל רב בבחירת הגגון. רכב מסחרי הינו רכב גדול יותר בהיקף ובמשקל מרכב רגיל, על כן נרצה גגון חזק יותר. יכול להיות שברכב פרטי הגגון יוכל להיות עשוי מרכיבים חלשים יותר, אך ברכב מסחרי נרצה לבחור בסוג חזק ועמיד יותר, כך שיוכל גם לשאת משקל רב יותר. הגגון יהיה חייב להיות מסוג איכותי יותר, ובעל תו תקן כדי להבטיח שהוא בטיחותי.

צריך גם לקבל החלטה לגבי אופי הגגון – האם נרצה שיהיה אפשר להעביר אותו מרכב לרכב, או שמספיק לנו שיהיה ממוקם באופן סופי רק על רכב אחד? בעקרון כל גגון אפשר להעביר מרכב לרכב, אבל רמת הפירוק וההרכבה הן ברמות קושי שונות מגגון אחד לשני. יש לשים לב כך בשעת הקניה.

נושא מעט זניח יותר הוא עניין השריקות בנסיעה. יש לוודא כי הגגון שאתם מעוניינים לרכוש מאפשר סכגירה הרמטית של חלונות הרכב בשעת נסיעה. גגונים מסויימים אינם מאפשרים זאת, ואז נוצרת מעין שריקה בעת נסיעה מהירה.

אם כן, הנושא דורש חשיבה. יש להיוועץ באנשי מקצוע מוסמכים כדי לוודא כי אכן אתם קונים את הסוג המתאים ביותר לכם. יש חנויות רבו המוכרות גגונים, וחשוב לבחור את החנויות המעסיקות את אנשי המקצוע המקצועיים ביותר, שמבינים בדיוק את סוג הרכב, הצרכים שלכם, ויוכלו להציע לכם את הגגון הטוב ביותר עבורכם בתקציב שבחרתם. קניה של גגון היא קניה שאם הייעוץ הנכון וההתאמה המקצועית המתאימה יכולה לחסוך לכם הרבה בעתיד.

לחצו כאן למבחר גגונים מומלצים לרכב מסחרי