תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

אולמות אירועים  איך לבחור את האולם המתאים לנו ביותר

מאמר מתוך קטגוריית: ילדים ומשפחה

היום הגדול הגיע. היום שלו כל כך חיכיתם וציפיתם. החתונה שלכם. כבר עשיתם את כל ההכנות הדרושות לאירוע מקסים זה. כמובן שיש הרבה הכנות ויש לעשות אותם בקפידה. הכל כבר מוכן וערוך.

אחד הדברים החשובים שעליהם יש לשים את הדגש הוא בחירת אולם לאירוע שלכם. ישנם אין ספור אולמות אירועים בארץ ואתם רוצים לבחור את הטוב ביותר עבורכם.

אז איך תוכלו לבחור אולם מתאים במיוחד לכם. הנה לפניכם המדריך המקוצר לבחירת אולם אירועים הטוב ביותר בשבילכם.

לכל החוגגים בפתח תקווה : אולמות אירועים פתח תקווה.

סוגי אולמות בארץ

יש אינספור סוגי אולמות בארץ בכל הגדלים ובכל הסוגים. כל זוג בוחר אולם אירועים על פי אמות המידה שלו. ישנם אולמות גדולים שמתאימים למספר רב של אנשים ואולמות מוצמצים יותר. כמו כן תלוי גם המיקום של האולם יש אולמות מרוחקים מהעיר או מהישוב בו אתם גרים ויש אולמות מרכזיים יותר. בכל מקרה המגוון הוא גדול מאוד. חשוב מאוד שתבחרו אות האולם המתאים ביותר לצרכים שלכם.

איך בוחרים אולם מתאים

יש כמה קריטריונים חשובים לבחירת אולם מתאים והנה הם לפניכם:

  1. בראש ובראשונה העניין הכספי הוא חשוב ביותר. אתם צריכים לבדוק כמה כסף יש ברשותכם ולהעמיד לעצמיכם מסגרת כלכלית שתוכלו לעמוד בה ולא לחרוג ממנה. זה יהיה בהחלט לא נחמד אם תיכנסו להוצאות מיותרות מהאירוע הכי חשוב לכם בעולם. אז ללא ספק העניין הכספי הוא אחד החשובים שצריך להביא בחשבון, אם לא החשוב ביותר.

 

  1. מיקום האולם: חשוב ביותר באיזה מקום החלטתם לעשות את האירוע והיכן ממוקם האולם. כמובן שהסיבה היא הנגישות שיש לאורחים למקום. בהחלט חשוב לבחור מקום שרוב האורחים יכולים להגיע אליו מבחינה גיאוגרפית בצורה הנוחה ביותר ולא להסתבך עם פקקי תנועה. לא חכם לבחור מקום מרוחק שאף אחד לא ידע איך להגיע אליו. הנגישות היא פרמטר חשוב ביותר בבחירת אולם אירועים וחשוב מאוד לשים את הדגש על הנושא הזה. הקירבה חוסכת כאבי ראש מיותרים ומבטיחה כי מרבית האורחים אם לא כולם, יגיעו בביטחה לאירוע בלי בעיות מיותרות. כך אתם גם תהיו שקטים נפשית והעול הזה ירד מהכתפיים שלכם.

 

  1. רשיון לאולם- כיום הרבה אולמות עובדים ללא רשיון. זה בהחלט לא דבר חוקי לעבוד ללא רשיון לכן אתם חייבים להקפיד שלאולם שבחרתם יש רשיון מבחינה חוקית להפעיל אותו. רשיון משמע ביטוח ופיקוח של משרד הבריאות על האוכל שאותו האולם מתחייב להגיש לכן חשוב ביותר לבדוק את הנושא הזה. להיצמד לחוק ולפעול לפיו.

 

  1. האקוסטיקה באולם- אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת אולם אירועים זה האקוסטיקה שבו. מאוד חשוב שתוכלו לשמוע אחד את השני במהלך האירוע  כאשר אתם מדברים אחד עם השני או פוגשים מכרים שלא ראיתם זמן רב. כמו כן, מרבית מהמוזמנים מתלוננים לרוב כי הדציבלים באולם גבוהיים מידי וכי הם לא מסוגלים לסבול את עוצמת הרעש. יש לשים את הדגש גם לנושא הזה. הוא חשוב לא פחות. רעש חזק  מידי של מוסיקה גורם לחוסר הנאה מהאירוע. חשוב שהווליום יהיה במידה ולא מרעיש מידי. אחרי הכל גילאי האורחים שאתם מזמינים לאירוע שלכם הם מגוונים ויש להתחשב בהם. יש כמובן להתחשב בעובדה שמסביב לאולם יש בתי מגורים. עם הרעש הוא בלתי נסבל, זה בהחלט מפריע לשכנים שמסביב לכן יש להקפיד על עניין זה.

 

  1. שעת סיום האירוע - חשוב לוודא עד איזה שעה אתם יכולים לחגוג את האירוע. כמובן כדי לא להפריע לשכנים מסביב. בחירת השעה לסיום האירוע היא משמעותית. יש אולמות אירועים שמגבילים בשעות לכן יש לשים א הדגש על עניין זה.

מה כדאי לבחור - אולם אירועים או גן אירועים

זו בהחלט שאלת השאלות. הרבה זוגות מתחבטים בנושא זה. מה כדאי לבחור גן או אולם. זהו שיקול אישי לחלוטין אין. כל אחד וטעמו הוא. גם גן וגם אולם מספקים פחות או יותר את אותם תנאים. פשוט אופי החתונה הוא אחר. אולם הוא סגור וגן הוא פתוח לרווחה. זה הכל שיקולי נוחות. אם החתונה מתקיימת בחורף מן הסתם עדיך לבחור אולם ואם בקיץ אולי כדאי לבחור גן אירועים. זה באמת שיקול אישי לחלוטין. גם תלוי באופי הזוג. גם בכמות האורחים וכמובן בטיב השירות בגן אירועים או באולם האירועים. הכל שיקולי אינטרס ונוחות.

לסיכום:

אין ספק שבחירת אולם אירועים היא חוויה בלתי נשכחת.יש לקחת כל כך הרבה דברים בחשבון בבחירת אולם. חשוב להיות חכמים ולבדוק את כל הפרטים לאירוע הגדול של חייכם. אז קדימה לעבודה- חפשו אולם מתאים לחתונתכם וכמובן-

בהצלחה לזוג היקר בחייו המשותפים.